Serwis korzysta z cookies (tzw. ciasteczek). (Kliknij aby zaakceptować i ukryć komunikat). Tutaj dowiesz się więcej.

KONTAKT

MMG Flagi

tel. (32) 785 39 39
e-mail: info@eflagi.pl
ul. Rudna 14
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
NIP: 6442475631


NEWSLETTER
Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, zostaw swój adres e-mail:

e-mail:
imię:
nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Flagi państwowe:

Piękne i godnie prezentujące się flagi państwowe większości krajów świata są dostępne w naszym asortymencie od ręki. Wykonujemy symbole wszystkich krajów, w rozmiarach standardowych oraz na zamówienie indywidualne. Najczęściej wybierane są wymiary 70 cm x 110 cm oraz 100 cm x 150 cm. Flagi narodowe produkujemy w technologii sitodruku, co zapewnia wysoką jakość i ostrość kolorów. W ofercie różne techniki wykańczania chorągwi państwowych: na drzewiec, na maszt i karabińczyki, na oczka metalowe, w układzie poziomym lub pionowym. Wykonujemy również odpowiedniki symboli narodowych pod postacią proporczyków, flagietek na stojaczkach gabinetowych, samochodowe, sportowe i wiele innych.


Flagi państwowe naszej produkcji wykonane są z wytrzymałych tkanin odpornych na promieniowanie UV i szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Oferujemy dodatkową laminację tkanin, która uodparnia materiał na oddziaływanie wilgoci i wchłanianie zabrudzeń.


Flaga narodowa wywieszana jest najczęściej przy okazji różnego rodzaju obchodów świąt państwowych oraz kościelnych, a także innych ważnych okoliczności. Jednak zgodnie z aktualnym prawem w Polsce (podobnie jak w wielu innych krajach), flagę narodową możemy eksponować codziennie. Wygląd każdej z nich mówi coś o wartościach oraz tradycji danego kraju. Na przykład, obecne kolory flagi Polski symbolizują jej godło – białego orła na czerwonej tarczy. Kolor biały według nauk heraldycznych oznacza wodę – czystość, a kolor czerwony – krew oraz ogień, a także odwagę i waleczność. Natomiast chorągiew np. Zjednoczonego Królestwa reprezentuje unię między Wielką Brytanią a Irlandią – przedstawia ona krzyż świętego Jerzego (patron Anglii), krzyż świętego Patryka (patron Irlandii) oraz krzyż świętego Andrzeja (patrona Szkocji).


W Polsce chorągwie wywieszane najczęściej są podczas obchodów wydarzeń państwowych, m.in.:


  • 1.III, Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”,
  • 1.V, Święto Pracy Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej,
  • 2.V, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej,
  • 3.V, Święto Narodowe 3 Maja,
  • 1.VIII, Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego,
  • 1.IX, Dzień Weterana,
  • 11.XI, Narodowe Święto Niepodległości.

Wykonanie:

Flaga państwowa, którą można kupić w naszym sklepie została stworzona np. za pomocą sitodruku. Dla zapewnienia jak najlepszego efektu przy tej technice poligraficznej stosujemy jako materiał poliester (100%) o gramaturze 120 g/m2 lub 140 g/m2. Jest to bardzo popularny materiał używany do produkcji różnego rodzaju banerów oraz chorągwi. Dodatkowo tkanina jest bardzo odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg oraz szkodliwe promienie słoneczne. Jest ona także bardzo odporna na plamy, nie rozciąga się, ani nie gniecie.


Oferujemy także wyroby wykonane przy pomocy druku cyfrowego, który także zapewnia dokładne odwzorowanie danego projektu graficznego, np. symbolu państwowego. W tym wypadku możliwy jest wybór spośród aż trzech bardzo wytrzymałych tkanin: poliester (100%), satyna oraz decor. Satyna to materiał, który charakteryzuje się tzw. efektem lustra – jest to 100% czytelności nadruku widocznego na obu stronach. Decor natomiast cechuje się szczegółowymi detalami nadruków.


Zapraszamy serdecznie do zakupów!

Cennik flag państwowych
Zapoznaj się z cenami na flagi narodowe.
Już od 12 zł netto!!!

więcej...
Flagi państwowe
Flaga państwowa , wiele rozmiarów, dostępne od zaraz od producenta. W naszej ofercie znajdują się flagi państwowe państw europejskich, a także większości państw świata.

Więcej o flagach państwowych...
Galeria flag państwowych Sparwdz nasze super zdjecia flag
Strona główna | Flagi reklamowe | Stojaczki gabinetowe | Leżaki | Maszty fasadowe | Mapa serwisu | Kontakt
MMG Flagi, ul.Rudna 14,41-200 Sosnowiec © 2008