KONTAKT

MMG Flagi

tel. (32) 785 39 39
e-mail: info@eflagi.pl
ul. Rudna 14
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
NIP: 6442475631


NEWSLETTER
Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, zostaw swój adres e-mail:

e-mail:
imię:
nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Flagi państwowe:

Piękne i godnie prezentujące się flagi państwowe większości krajów świata są dostępne w naszym asortymencie od ręki. Wykonujemy symbole wszystkich krajów, w rozmiarach standardowych oraz na zamówienie indywidualne. Najczęściej wybierane są wymiary 70 cm x 110 cm oraz 100 cm x 150 cm. Flagi narodowe produkujemy w technologii sitodruku, co zapewnia wysoką jakość i ostrość kolorów. W ofercie różne techniki wykańczania chorągwi państwowych: na drzewiec, na maszt i karabińczyki, na oczka metalowe, w układzie poziomym lub pionowym. Wykonujemy również odpowiedniki symboli narodowych pod postacią proporczyków, flagietek na stojaczkach gabinetowych, samochodowe, sportowe i wiele innych.
Flagi państwowe naszej produkcji wykonane są z wytrzymałych tkanin odpornych na promieniowanie UV i szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Oferujemy dodatkową laminację tkanin, która uodparnia materiał na oddziaływanie wilgoci i wchłanianie zabrudzeń.
Cennik flag państwowych
Zapoznaj się z cenami na flagi narodowe.
Już od 12 zł netto!!!

więcej...
Flagi państwowe
Flaga państwowa , wiele rozmiarów, dostępne od zaraz od producenta. W naszej ofercie znajdują się flagi państwowe państw europejskich, a także większości państw świata.

Więcej o flagach państwowych...
Galeria flag państwowych Sparwdz nasze super zdjecia flag
Strona główna | Flagi Polski | Godło Polski | Banery na tkaninach | Stojaki flagowe | Mapa serwisu | Kontakt
MMG Flagi, ul.Rudna 14,41-200 Sosnowiec © 2008