Serwis korzysta z cookies (tzw. ciasteczek). (Kliknij aby zaakceptować i ukryć komunikat). Tutaj dowiesz się więcej.

KONTAKT

MMG Flagi

tel. (32) 785 39 39
e-mail: info@eflagi.pl
ul. Rudna 14
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
NIP: 6442475631


NEWSLETTER
Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, zostaw swój adres e-mail:

e-mail:
imię:
nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Flagi Unii Europejskiej:

Przedstawiamy flagi Unii Europejskiej wykonane techniką sitodruku na tkaninie poliestrowej, odpornej na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Doskonała do zastosowania zewnętrznego. Oferujemy rozmiary standardowe oraz niestandardowe - na zamówienie indywidualne. W proponowanych sposobach wykończenia m.in. tunel na drzewiec, karabińczyki, oczka metalowe.
Planując zestawienie flagi Unii Europejskiej z flagą Polski pamiętajmy, że powinny one mieć jednakowy rozmiar. Flaga państwowa zawsze ma pierwszeństwo przed innymi i dlatego powinna być umieszczana po prawej stronie lub na maszcie środkowym w przypadku trzech masztów. Sztandaru unijnego nie należy eksponować stale, lecz okazjonalnie, na przykład podczas święta Unii 9 maja bądź podczas spotkań o charakterze międzynarodowym, w których udział biorą przedstawiciele krajów Wspólnoty.
Flagi Unii Europejskiej
Nasz kraj należy do Unii Europejskiej i dlatego flagi UE nie może zabraknąć w twojej firmie. Dostępne różne rozmiary.

więcej...
Flagietka Unii Europejskiej  Flagietka materiałowa Unii Europejskiej. Drukowana na tkaninie poliestrowej, po obwodzie obszyte przeźroczystą żyłką. 
Proporczyk Unii Europejskiej  Proporczyk Unii Europejskiej wykonany z wysokiej jakości błyszczącej satyny. Proporczyk w kształcie prostokątnym. 
Chorągiewki papierowe z flagą Unii Europejskiej  Chorągiewki papierowe z flagą Unii Europejskiej. Wydruk dwustronny.  Stabilny, wytrzymały patyczek PCV.
Wykałaczki z flagą Unii Europejskiej  Wykałaczki bankietowe z flagietką Unii Europejskiej. Wykałaczki z certyfikatem na kontakt z żywnością. Flagietki dwustronne. Flagietka Unii Europejskiej na wykałaczce.  Dwa rdostępne rozmiary.
Girlanda Unii Europejskiej  Girlanda Unii Europejskiej dostępa w wersji materiałowej lub papierowej. Girlandy wytzrymałe, eleganckie i porządnie wykonane. 
Sztandar Unii Europejskiej  Sztandar Unii Europejskiej satynowy, dwustronny. 
Strona główna | Flagi Unii Europejskiej | Flagi na wykałaczkach | Baner reklamowy | Maszty gabinetowe | Mapa serwisu | Kontakt
MMG Flagi, ul.Rudna 14,41-200 Sosnowiec © 2008