Serwis korzysta z cookies (tzw. ciasteczek). (Kliknij aby zaakceptować i ukryć komunikat). Tutaj dowiesz się więcej.

KONTAKT

MMG Flagi

tel. (32) 785 39 39
e-mail: info@eflagi.pl
ul. Rudna 14
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
NIP: 6442475631


NEWSLETTER
Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, zostaw swój adres e-mail:

e-mail:
imię:
nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Girlandy:

 Girlandy reklamowe i girlandy narodowe

Mamy Państwu do zaoferowania róznego rodzaju girlandy. W Naszej ofercie znajdują się girlandy papierowe, materiałowe oraz  na specjalnym materiale dwustronnym.  Flagietki na girlandach w róznych kształtach.  Najbardziej popularne są trójkątne oraz prostokątne, ale flagietki w kształcie pagonu i herbu równiez mają swoich zwolenników.

Nasze girlandy stosowane są na różnych bankietach, festiwalach, imprezach okolicznościowych czy tez do uzytku7 prywatnego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą i do kontaktu w sprawie zamówień. Jesteśmy Pewni, ze Nasze girlandy idealne sprawdzą się w promocji Państwa firm i przedsiębiorstw. 
Girlandy materiałowe  Girlandy materiałowe. Najbardziej popularne ze wszystkich rodzajów girland.  Wydruk metodą sublimacji. zadruk full kolor z przejściami totalnymi. Rózne kształty i rozmiary.

Girlandy papierowe   Girlandy papierowe. Cieszą się szerokim zainteresowaniem klientów na jednorazowe festiwale, plenerowe przyjęcia, urodziny ietc. Ze wszystkich rodzajów girland te są najtańsze. Rózne kształty i rozmiary. Mix kolorów- dowolny zadruk po obu stronach.
Girlandy dwustronne, Girlandy blockout  Girlandy z blockout są dwustronne, wytzrymałe na warunu atmosferyczne. Najczęsciej stosowane na kompleksach sportowych np. pływalnie, baseny. Wykonane z plączenia tkaniny poliestrowej za pomocą folii lub wykonanze z medium blockou. W obu przypadkach możliwość zadruku awersu i rewersu innymi wzorami. Nie przenikają się one na wzajem.

Girlandy te są najbardziej luksusową wersją w Naszej ofercie.
Girlandy świąteczne  Girlandy z mikołajem papierowe, girlandy świąteczne z materiału.  Girlandy z motywem świątecznym. Wydruk dwsutronny.
Strona główna | Flagi sportowe | Stojaczki gabinetowe | 6.1 Paszport do Eksportu | Maszty zewnętrzne | Mapa serwisu | Kontakt
MMG Flagi, ul.Rudna 14,41-200 Sosnowiec © 2008