Serwis korzysta z cookies (tzw. ciasteczek). (Kliknij aby zaakceptować i ukryć komunikat). Tutaj dowiesz się więcej.

KONTAKT

MMG Flagi

tel. (32) 785 39 39
e-mail: info@eflagi.pl
ul. Rudna 14
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
NIP: 6442475631


NEWSLETTER
Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, zostaw swój adres e-mail:

e-mail:
imię:
nazwisko:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Konstrukcje aluminiowe

Na zdjęciach widać konstrukcje aluminiowe użyte do zaprezentowania wydruków na tkaninie TRICO 205g/m2, które znajdują się w naszej ofercie. Do uzyskania takiego efektu służą profile aluminiowe umożliwiające budowę konstrukcji o praktycznie dowolnych rozmiarach (np. 2 m x 7 m) i kształtach ponieważ możliwe jest łączenie profili pod różnymi kontami, a nie tylko 90 stopni (np. 65 stopni, 135 stopni).
 

Cały system prezentacji może być jedno lub dwustronny. Dla wersji jednostronnej wydruku na materiale doszywany jest rzep miękki, natomiast do aluminiowej ramy przyklejany rzep twardy, co pozwala przymocować wydruk do konstrukcji.

 

W wersji dwustronnej materiał jest szyty na zasadzie „poszewki na poduszkę” i naciągany na ramę. W takiej wersji na górnym boku materiału doszyty jest rzep do zapinania.

 

System może stać na specjalnych nóżkach lub może zostać powieszony na łatwych w montażu haczykach (bez potrzeby wiercenia w profilach). Całość jest bardzo łatwa i szybka w montażu, wystarczy skręcić profile kluczem imbusowym i zamocować wydruk, dzięki temu możliwy jest transport systemu (profile + wydruk na TRICO).

 

Aby poznać cenę wyślij do nas zapytanie na adres: info@eflagi.pl, a my postaramy się jak najszybciej przesłać ofertę mailem zwrotnym.
« wróć do listy produktów
Strona główna | Flagi reklamowe | Proporczyki | Leżaki | Maszty teleskopowe | Mapa serwisu | Kontakt
MMG Flagi, ul.Rudna 14,41-200 Sosnowiec © 2008